...

Naprawa i serwis piekarników Wrocław

naprawa piekarnków wrocław

Zgłoś

Naprawę piekarnika
730-318-891

Usługi

Naprawa piekarników Wrocław

Piekarnik elektryczny to urządzenie, które potrzebuje energii elektrycznej do wytwarzania ciepła, ciepło wytworzone przez grzałki jest wykorzystywane do pieczenia posiłków. Piekarniki elektryczne to urządzenie które pobiera dużą ilość energii elektrycznej dlatego też urządzenia te muszą być naprawiane tylko przez profesjonalny serwis AGD. Właśnie dlatego oferujemy usługi takie jak naprawa piekarników aby dbać o Państwa sprzęty podczas ich eksploatacji.

Usługi takie jak naprawa piekarników Wrocław bądź serwis piekarników elektrcznych Wrocław są w naszej ofercie serwisowej od początku istnienia firmy Domex-Serwis. Od ponad 10 lat wykonaliśmy tysiące napraw oraz usług serwisowych naprawy piekarników, w tym czasie zdobliśmy bardzo duże doświadczenie oraz fachowość w tym zakresie dlatego jesteśmy wstanie wykonywać naprawy piekarników na bardzo wysokim poziomie serwisowym.

Bez względu na to, czy jest to piekarnik firmy Bosch, Amica, Samsung czy Beko najczęstsze przyczyny awarii są takie same i możemy rozdzielić je na trzy grupy awarii.
Piekarnik nie grzeje (jedno z popularnych uszkodzeń). Najbardziej typowe przyczyny awarii to awaria grzałki bądź termostatu. Sprawdzenie poprawnego działania grzałek będzie wymagać przyłożenia termometru bądź sondy temperatury do ścian grzewczych piekarnika ( Dół, góra, środek) – W tych miejscach są umieszczone grzałki.
Piekarnik źle piecze – Również jeden z częstych problemów z piekarnikami. Z reguły przyczyną jest przepalona dolna grzałka piekarnika.
Piekarnik „wyrzuca” bezpieczniki – właściwie jakakolwiek część piekarnika potrafi być czynnikiem „wybijania” zabezpieczeń prądowych. Uszkodzona któraś z grzałek, zalany włącznik funkcji, czy chociażby słabe styki przewodów.
Serwis piekarników

Serwis piekarników Wrocław

Już od wielu lat zajmujemy się serwisem piekarników elektrycznych z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia. Oferujemy serwis piekarników wolnostojących oraz modeli w zabudowie meblowej. Usuwamy popularne awarie elektryczne i elektroniczne oraz te powstałe na skutek mechaniczny. Zajmujemy się również demontażem oraz montażem nowego sprzętu

Adres:

Aleksandra Ostrowskiego 30/343 53-238 Wrocław

E-mail:

serwis@domex-serwis.pl

Godziny Otwarcia:

Pon-Sob: 09:00 – 19:00