000
000
000
000
O nas

Informacje o naszej firmie

Domex-Serwis jest firmą rodzinna z wieloletnim doświadczeniem dzięki któremu możemy szczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie naprawy oraz serwisu sprzętów AGD Wrocław. Specjalizujemy się w naprawach urządzeń dużego AGD typu: pralki, płyty grzewcze, zmywarki, płyty elektryczne i indukcyjne. Prowadzimy również naprawę i serwis urządzeń gastronomicznych takich jak: wyparzarki, piece elektryczne, piece indukcyjne oraz wszystkie inne urządzenia przemysłowo-gastronomiczne. Od 2019r. W naszej ofercie znajdą Państwo również naprawę maszyn i urządzeń nietypowych-przemysłowych.

Nasze usługi oferujemy głównie na terenie Wrocławia  i województwa dolnośląskiego. Oferujemy profesjonalną obsługę urządzeń zapewniając wszystkie standardy jakości oraz bezpieczeństwa pozwalające na bezpieczne i trwałe użytkowanie urządzenia po naprawię.

Dysponujemy nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem/narzędziami do przeprowadzenia fachowych napraw u Klienta i na warsztacie oraz niezbędnymi uprawnieniami do wykonywania tego typu usług.

Domex-Serwis

Nowoczesne podejście

Jako nieliczni we Wrocławiu posiadamy urządzenia umożliwiające dokładną diagnostykę komputerową podzespołów elektronicznych w Urządzeniach Gospodarstwa Domowego. Podczas diagnozy używamy wyłącznie urządzeń wysokiej jakości oraz autorskich rozwiązań serwisowych.

© 2021  Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością firmy Piotr Wesner. 

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.