Serwis bosch siemens Wrocław

Serwis Bosch Siemens Wrocław

Naprawa pralek zmywarek Bosch Siemens Wrocław. Bosch i Siemens to jedni z najpopularniejszych producentów urządzeń Artykułów Gospodarstwa Domowego (AGD). Dlatego coraz częsciej mówi się o nich jako o sprzętach "z górnej półki" bądź po prostu sprzętach Premium.

Naprawa pralek Bosch Wrocław

INFORMACJA Jako nieliczni posiadamy certyfikaty jakości oraz odbyte szkolenia w "Bosch Repair Center"

Oddając swój sprzęt do naszego serwisu, mają Państwo pewność, że urządzenie zostanie naprawione z należytą starannością

Zadzwoń i umów się na naprawę

730318891

Serwis pralek bosch Wrocław

Produkty firmy Bosch / Siemens w większości przypadków muszą być serwisowane z większą dokładnością oraz przy użyciu TYLKO oryginalnych częsci zamiennych. W innym przypadku sprzęt może działać niewłaściwie lub nadal będzie występować usterka. Jesteśmy jednym z profesjonalnych serwisów, które naprawiają sprzęt sprzęt Bosch i Siemens na terenie Wrocławia i okolic. Nasi wysoko wykwalifikowani serwisanci pomogą Państwu z każdym uszkodzeniem, technicy przyjadą bezpośrednio do Państwa mieszkania by na miejscu, bez konieczności zabierania sprzętu, wyeliminować wszystkie powstałe usterki. Trudnimy się głównie w naprawach "dużych" sprzętów AGD typu Pralki oraz Zmywarki.

Naprawa pralek i zmywarek bosch

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie napraw pralek oraz zmywarek marki Bosch i Siemens oraz profesjonalne stanowiska serwisowe i naprawcze.

Naprawiamy również inne marki

Lista firm które naprawiamy
Godziny
pracy

Pon - Pt
8:00 - 18:00

Sobota
10:00 - 15:00

Niedziela
Zamknięte

Metody
płatności
Gotowka
Karta (Aktualnie brak takiej możliwości)
Kontakt

Zapraszamy do Kontaktu

W celu umówienia się na naprawę preferujemy kontakt telefoniczny - Znacznie przyspieszy to czas realizacji danego zgłoszenia

730-318-891

Jeżeli wolą Państwo kontakt drogą elektroniczną, prosimy wysyłać zapytania na adres serwis@domex-serwis.pl - Nasz pracownik odpowie na wszystkie Państwa pytania

730-318-891