730-318-891
naprawa piekarników wrocław

Naprawa piekarników elektrycznych Wrocław

Usługi typu naprawa piekarników Wrocław bądź serwis piekarników elektrcznych Wrocław są w naszej ofercie serwisowej od początku istnienia firmy Domex-Serwis. Od ponad 10 lat wykonaliśmy tysiące napraw oraz usług serwisowych naprawy piekarników, w tym czasie zdobliśmy duże doświadczenie oraz fachowość w tym zakresie dlatego jesteśmy wstanie wykonywać naprawy piekarników na najwyższym poziomie.

Serwis piekarników elektrycznych

Od wielu lat zajmujemy się serwis piekarników z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia. Oferujemy serwis piekarników wolnostojących oraz modeli w zabudowie. Usuwamy awarie elektryczne i elektroniczne oraz te powstałe na skutek mechaniczny.

Popularne awarie piekarników

  • Bez względu na to, czy jest to piekarnik firmy Bosch, Amica, Samsung czy Beko najczęstsze przyczyny awarii są takie same i możemy rozdzielić je na trzy grupy awarii.
  • Piekarnik nie grzeje (jedno z popularnych uszkodzeń). Najbardziej typowe przyczyny awarii to awaria grzałki bądź termostatu. Sprawdzenie poprawnego działania grzałek będzie wymagać przyłożenia termometru bądź sondy temperatury do ścian grzewczych piekarnika ( Dół, góra, środek) – W tych miejscach są umieszczone grzałki.
  • Piekarnik źle piecze - Również jeden z częstych problemów z piekarnikami. Z reguły przyczyną jest przepalona dolna grzałka piekarnika.
  • Piekarnik „wyrzuca” bezpieczniki - właściwie jakakolwiek część piekarnika potrafi być czynnikiem „wybijania” zabezpieczeń prądowych. Uszkodzona któraś z grzałek, zalany włącznik funkcji, czy chociażby słabe styki przewodów.

  • UCZCIWA POLITYKA FIRMY
  • Naprawiamy wszystkie modele
  • Szybkie terminy napraw
  • Do 2 lat gwarancji na naprawę
  • Akceptujemy :

Zgłoś naprawę

Zadzwoń i umów się na naprawę

730-318-891

Naprawiamy urządzenia wszystkich marek

naprawa pralek lg wroclaw
serwis lg wroclaw
naprawa pralek beko wroclaw
serwis pralek beko wroclaw
beko serwis wroclaws
naprawa pralek bosch wroclaw
serwis pralek bosch wroclaw
serwis bosch wroclaw
serwis electrolux wroclaw
naprawa zmywarek electrolux
serwis siemens wroclaw
naprawa zmywarek
serwis zmywarek tanio
naprawa pralek tanio
serwis candy wroclaw
naprawa pralek candy
naprawa kuchenek wroclaw
naprawa pralek
serwis kuchenki
naprawa pralek tanio wroclaw
naprawa pralek cennik
serwis bosch zmywarka wroclaw
naprawa pralek bosch krynicka
serwis zmywarki
serwis kuchenki