000
000
Image 1 1

Usługi elektryczne Wrocław

Elektryk Wrocław – pomożemy Państwu także w usługach z zakresu awarii elektrycznych. Zrelizujemy każde zlecenie związane z instalacją elektryczną. Posiadamy ważne uprawnienia elektryczne potrzebne do bezpiecznego i profesjonalnego podejścia do pracy. Naprawimy każdy problem elektryczny w Państwa domu bądź firmie. Zaczynając od drobnych napraw i poprawek elektrycznych takich jak: wymiana gniazdka elektrycznego, montaż lamp sufitowych, montaż dodatkowych gniazdek elektrycznych, wymiana przełączników świateł, montaż instalacji oświetleniowej LED, idąc przez montaż sprzętów Gospodarstwa Domowego (AGD), wymianę liczników elektrycznych, kończąc na kompletnych wymianach instalacji elektrycznej na nową. Elektryką zajmujemy się kompleksowo już od wielu lat. W weekendy pracujemy również jako pogotowie elektryczne 24h na terenie Wrocławia i okolic (do 70km) 

 

 

Prowadzimy usługi elektryczne we Wrocławiu oraz w okolicach, świadczymy również usługi w zakresie elektryka 24h na terenie Wrocławia

© 2021  Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością firmy Piotr Wesner. 

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.